Pozycjonowanie stron - cennik

Kiedyś rozliczanie z klientami było banalnie proste i korzystne dla obu stron. Mówimy tutaj o płatności za efekt. Niestety google aktualizując swoje algorytmy doprowadziło do tego, że już nie liczy się ilość linków a ich jakość.

Stawiając na jakość google spowodowało wzrost kosztów pozycjonowania, a co za tym idzie rozliczanie wyłącznie za efekt przestało się opłacać firmą pozycjonującym strony. Inwestycje jakie musieli ponosić, brak pewności zwrotów, nie wspominając o zarobkach i coraz to droższe metody pozyskiwania dobrych linków po prostu były nieopłacalne. Firmy, które pozostały na rynku z taką metodą rozliczeń prawdopodobnie kierują się ilością klientów, a szanse na dobrą pozycje Państwa strony są minimalne.

Mamy dwie metody rozliczania się z klientami!

Metoda I to częściowe nawiązanie do przeszłości.

Częsciowo rozliczamy się za efekty, natomiast do tego dochodzi mały abonament na pokrycie kosztów. Wacha się on od 200 do 500 zł netto miesięcznie, w zależności o konkurencyjności pozycjonowanych fraz. Taki abonament częściowo pokrywa nasze koszty jakie musimy poczynić w celu osiągnięcia wysokich pozycji Państwa strony.

Rozliczanie za efekt polega na codziennym monitorowaniu pozycji i naliczaniu opłat dopiero w momencie, gdy strona znajduje się w pierwszej dziesiątce wyników na pozycjonowaną frazę. Jeśli jakaś fraza znajduje się któregoś dnia poza pierwszą dziesiątką wyników, nie są za nią naliczane żadne opłaty tego dnia.

Koszty pozycjonowania konkretnych fraz wyceniane są indywidualnie w zależności od konkurencyjności fraz.

Podsumowując korzystając z pierwszej metody płacą Państwo mały miesięczny abonament od 200 do 500 zł (ustalany przy wycenie) + opłaty za osiągnięte efekty naliczane dopiero, gdy Państwa strona znajduje się w pierwszej dziesiątce wyników na pozycjonowaną frazę

Napisz do nas a wykonamy bezpłatną wycenę specjalnie dla Ciebie

Formularz

Napisz do nas!
Wycenimy pozycjonowanie twojej strony!

Zalety metody rozliczania za efekt:

Niski abonament
Niski miesięczny abonament od 200 do 500 zł netto.
Płatność od efektów
Naliczanie opłat dodatkowych dopiero po wejściu do TOP 10.
Frazy wyceniane indywidualnie
Każda z fraz wyceniana jest indywidualnie.
Korzystne dla mniejszych firm
Ta metoda rozliczeń jest korzystna dla małej ilości fraz.

Metoda II: Sały abonament miesięczny

Stały abonament miesięczy to wygodna forma rozliczeń w szczególności dla firm, które chcą pozycjonować większą ilość fraz.

Przy większej ilości pozycjonowanych fraz płatności od efektów niejednokrotnie przewyższą abonament. Dodatkowo zaletą stałego abonamentu jest brak minimalnego okresu trwania umowy. W tym wypadku okres wypowiedzenia wynosi 2 miesiące!

Oczywiście każdy nasz klient otrzymuje dostęp do monitorowania pozycji swojej strony, comiesięczny raport z pozycjami strony każdego dnia, a w przypadku opłaty abonamentowej raport z działań jakie zostały wykonane w danym miesiącu.

Napisz do nas a wycenimy abonament dla Ciebie!

Zalety metody abonamentowej:

Stałe koszty
Stałe, niezeminne koszty miesięczne.
2 miesięczny okres wypowiedzenia
Obowiązuje od podpisania umowy.
Miesięczne szczegółowe raporty
Szczegółowe raporty z informacjami jakie działana zostały podjęte w celu osiągnięcia wyższych pozycji.
Korzystne dla większej ilości fraz
Ta metoda rozliczeń jest bardziej opłacalna dla większej ilości fraz.
All4u Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Szczegów 21, 30-694, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy, pod nr KRS 0000529994 Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP): 679-310-35-24.