Integracja sklepu z hurtownią

Posiadając sklep internetowy sztuką jest wprowadzanie ręczne kilku tysięcy produktów.
Rozpoczynając przygodę ze sklepami internetowymi pozostają nam trzy opcje:

  • Wprodwadzać produkty samemu
  • Zlecić wprowadzanie produktu innym płacąc kilkadziesiąt groszy od skopiowanego produktu
  • Wykonać integrację z hurtownią, która codziennie będzie sprawdzała zmiany i aktualizowała ceny. Gdy pojawią się nowe produktu również je doda.

Nie ulega wątpliwości, że 3 opcja jest najlepsza i najwygodniejsza. Osoba obsługujące sklep może skupić się na działaniach marketingowych, monitorowaniu konkurencji i szukaniu nowych sposobów zwiększenia konwersji.

Coraz więcej sklepów rozpoczyna sprzedaż na zasadach dropshoppingu. Czyli odpowiadają za sprzedaż produktu, a wysyłką, magazynowaniem i dostarczaniem zamówienia zajmuje się hurtownia. Tutaj również niezwykle istotne jest przekazywanie informacji o cenach i dostępności produktu. Niekt nie chce sytuacji, w której klient dokona zakupu, opłaci je i otrzyma informacje, że hurtownia nie ma tego produktu.

Wykonując automatyczną integracje możemy zlecić sprawdzanie produktów codziennie a nawet kilka razy dziennie, co pozwoli uniknąć takich sytuacji.

Integracje z hurtowniami wykonujemy na indywidualne zamówienie.

Możemy przy ich tworzeniu dostosować plik do hurtowni, dorzucać marże na produkty itd. Sprawia to, że jesteśmy wstanie dostosować się do każdego wyzwania.

Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie, napisz do nas!

Podaj nam nazwę hurtowni, z którą chciałbyś dokonać integracji. Nie zapomnij również przesłać informacji o twoim sklepie. Systemie w jakim jest wykonany, czy jest dostęp do bazy danych itd.

Nie musisz ograniczać się do jednej hurtowni. Możemy wykonać integracje z wieloma, a jeśli produkt się zdubluje zostanie wyświetlona użytkownikowi najniższa cena!

Napisz do nas

All4u Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Szczegów 21, 30-694, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy, pod nr KRS 0000529994 Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP): 679-310-35-24.