Obsługa kampanii adwords - Skuteczna reklama w Google

Zajmujemy się profesjonalną i efektywną obsługą kampanii Adwords. Posiadamy status Certyfikowanego Partnera Google, co jest potwierdzeniem naszej wiedzy i doświadczenia. Właściwie prowadzone reklamy Adwords pozwalają skutecznie pozyskiwać nowych klientów. Zwiększają sprzedaż i dochód firmy.

Indywidualne podejście do każdego z klientów pozwala nam na skuteczną obsługę reklam, a stałe monitorowanie kampanii na ich odpowiednią optymalizację.

Co oferujemy?

 • Indywidualne podejście
 • Kompleksową obsługę reklamy przez Certyfikowanego Partnera Google
 • Efektywne konfiguracje reklam Adwords dzięki doświadczeniu.
 • Prowadzenie kampanii przez dedykowaną osobę, dostępną pod mailem lub telefonem 5 dni w tygodniu.
 • Wyznaczanie, wdrożenie i monitorowanie konwersji celu oraz E-commerce.
 • Kupon 600 zł dla nowych klientów
 • Szczególowe raporty
 • Brak ukrytych kosztów.

A dodatkowo:

 • Porady w sprawie różnych źródeł pozyskiwania klientów. Obsługujemy również reklamy facebook, content marketing, pozycjonowanie stron internetowych.
 • Kompleksowość usług – w razie potrzeby możemy wprowadzić zmiany na stronie, dokonać integracji z hurtowniami, czy uruchomić nową stronę lub sklep internetowy. A to wszystko z atrakcyjnymi rabatami dla stałych klientów.
 • Optymalizacja wydatków na utrzymanie strony internetowej.

Napisz do nas a bezpłatnie doradzimy od czego powinniśmy zacząć działania.

obsługa kampanii adwords - kupon

Nawiązując z nami współpracę otrzymasz bon 600 zł na reklamę. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!

O Adwords

Adwords to skuteczna i dająca natychmiastowe efekty forma reklamy w Internecie. Reklamy są wyświetlane w wyszukiwarce po wpisaniu frazy kluczowej, nad wynikami organicznymi oraz na innych stronach internetowych. Adwords daje ogromne możliwości konfiguracji, które pozwalają na dotarcie do właściwej grupy odbiorców Twojej usługi czy produktu. Możliwości konfiguracji znacząco przewyższają nawet zalety pozycjonowania strony, a efekty reklamy są widoczne od razu!

Optymalizacja Kampanii Adwords

Dzięki odpowiedniej optymalizacji kampanii Adwords reklamy kierowane są do osób zainteresowanych Twoim produktem lub usługą. To właśnie odpowiednia optymalizacja reklam pozwala minimalizować wydatki i zwiększać ilości konwersji.
Wszystkie zmiany, jakie wprowadzamy w celu optymalizacji kampanii wykonujemy na podstawie zebranych danych o użytkownikach odwiedzających stronę. Jeśli jeszcze nie śledzisz ruchu użytkowników w ramach współpracy skonfigurujemy dla Ciebie monitoring bez dodatkowych opłat.

Budżet na kampanie

Za reklamy Adwords standardowo płacimy od kliknięcia. Sami ustalamy ile dziennie chcemy przeznaczyć na reklamę, a budżety te możemy zmieniać, kiedy tylko chcemy, co pozwala na inwestowanie w reklamę, kiedy mamy na to środki. Warto też pamiętać, że źle zoptymalizowana kampania będzie powodowała niepotrzebne wydatki.

Napisz do nas

obsługa kampanii adwords Kampanie Adwords - certyfikowany partner google

Cennik prowadzenia kampanii adwords:

Adwords MINI

Skład pakietu:

 • Reklama w sieci wyszukiwania
 • Reklama w sieci reklamowej
 • Remarketing
 • RLSA

Pakiet skierowany głównie do firm usługowych.

Cena prowadzenia kampanii Adwords:

10% netto od wydanego budżetu na reklamę, ale nie mniej niż
189 zł netto / miesięcznie.

Adwords STANDARD

Skład pakietu:
Wszystko co pakiet MINI i dodatkowo:

 • Remarketing
 • Reklama produktowa (PLA)
 • Remarketing dynamiczny

Pakiet skierowany głównie do sklepów.

Cena prowadzenia kampanii Adwords:

10% netto od wydanego budżetu na reklamę, ale nie mniej niż
249 zł netto / miesięcznie.

Brak ukrytych opłat!

Do każdego pakietu dodatkowo wykonujemy konfigurację Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console oraz konfigurujemy wcześniej ustalone cele jak wysyłka formularza, wyświetlenie telefonu w celu monitorowania skuteczności reklamy. Dla pakietu STANDARD konfigurujemy Google Merchant Center w celu uruchomienia reklamy produktowej oraz uruchamiamy monitorowanie E-commerce.

Reklama produktowa

Reklamy produktowe w Adwords wyświetlane są w wynikach wyszukiwania i przedstawiają konkretny produkt wraz z jego ceną. Produkty wyświetlane są na frazy, jakie wybierze google ze strony konkretnego produktu, dlatego istotne jest zawarcie fraz kluczowych w tytułach i opisach produktów. Aby uruchomić reklamy produktowe należy również sepłnić wymagania Google jak posiadanie sklepu zabezpieczonego certyfikatem SSL. Również w tym zarkesie świadczymy pomoc dla naszych klientów.

Kampanie produktowe Adwords
Działanie remarketing Adwords

Remarketing

Remarketing polega na wyświetlaniu reklam tekstowych lub banerów użytkownikom, którzy odwiedzili już twoją stronę, podstronę, produkt lub dokonali jakiejś akcji. Z pewnością zwiększa on prestiż firmy, a opłaty za ponowne wejście użytkownika na twoją stronę są kilkukrotnie niższe niż w przypadku zwykłej kampanii.

Remarketing dynamiczny

Remarketing dynamiczny polega na wyświetleniu użytkownikom konkretnych produktów, które przeglądali w twoim sklepie internetowym, czyli wykazali zainteresowanie danym produktem. Do jego uruchomienia niezbędna jest konfiguracja Google Merchant Center.

Remarketing dynamiczny Adwords

Czy kampanie adwords są drogie?

Reklamy Adwords są dopasowane do każdego. Możemy ustalić budżet dzienny, aby odpowiadał klientowi a gdy reklamy wyczerpią środki po prostu przestaną być wyświetlane tego dnia. Koszt kliknięcia uzależniony jest od konkurencji i branży. Wacha się on od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych za kliknięcie w reklamę.

Dla nowych klientów oferujemy bony Adwords na pierwszą kampanie reklamową. Dzięki nim można zyskać nawet 250 zł na reklamę.

Zalety dobrej kampanii

Natychmiastowe efekty
Reklamy adwords dają efekty od razu po ich uruchomieniu! Jeszcze tego samego dnia mogą zwiększyć ruch na stronie.
Elastyczność
Możemy tak dostosowywać kampanie, że reklamy będą wyświetlane w konkretnych dniach, godzinach itd.
Remarketing
Możemy wyświetlać reklamy użytkownikom, którzy odwiedzili naszą stronę, czy konkretny produkt.
Badanie skuteczności
Kampanie adwords można bardzo dokładnie monitorować, dzięki czemu stale je udoskonalać.
All4u Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Szczegów 21, 30-694, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy, pod nr KRS 0000529994 Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP): 679-310-35-24.