Pozycjonowanie stron internetowych

Każdy właściciel firmy marzy o wysokich pozycjach w wyszukiwarce google, bo wie, że to właśnie one gwarantują wysoki ruch na stronie i znaczny wzrost sprzedawanych produktów czy usług. Jeśli twoja strona nie znajduje się na pierwszej stronie google na wyszukiwaną frazę to tak naprawdę nie sprzedajesz, albo nie wykorzystujesz całego potencjału swojej firmy. My staramy się spełniać te marzenia i pomóc firmom osiągać większe zyski.

Pozycjonowanie strony to nic innego jak szereg czynności mających na celu podniesienie strony klienta w google na najwyższe pozycje. Oczywiście naszym celem są zawsze pierwsze miejsca, ponieważ to właśnie one cieszą się największą popularnością użytkowników internetu.

Bez względu na to czy trafiłeś do nas, bo:

  • Wiesz czym jest pozycjonowanie ale nie jesteś zadowolony z wyników firmy obecnie się tym zajmującej.
  • Pozycjonowałeś swoją stronę jakiś czas temu a teraz spadła z wyników.
  • Chciałbyś pierwszy raz zacząć pozycjonować swoją stronę
pozycjonowanie stron

Pomożemy tobie!

Nie działamy szablonowo. Do każdego przypadku i każdej strony podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że skuteczny marketing tego właśnie potrzebuje.

Napisz do nas, a wspólnie ustalimy czego potrzebujesz, aby pozycjonowanie twojej strony było skuteczne!

Metody rozliczeń

Formularz

Darmowa wycena!

Zalety pozycjonowania:

Zwiększenie ruchu na stronie
Wysokie pozycje znacząco zwiększają ilość odwiedzających stronę i jednocześnie potencjalnych klietnów
Znaczący wzrost sprzedaży
Zwiększenie ruchu na frazy związane z działalnością gwarantuje wzrost sprzedaży!
Stosunkowo tanie
Gdy osiągniemy wysokie pozycje pozycjonowanie jest tańsze od innych reklam jak adwords czy facebook.
Zwiększenie rozpoznawalności firmy
Pozycje wyżesze od konkurencji zwiększają prestiż i rozpoznawalność twojej firmy!

Jak długo czeka się na efekty?

Osoby, bądź firmy, które twierdzą, że nasza strona w ciągu tygodnia, dwóch czy nawet miesiąca znajdzie się na pierwszych pozycjach, po prostu nas oszukują. Takie przypadki się zdarzają, ale chodzi o to, że nikt nie jest w stanie dokładnie wskazać kiedy nasza strona znajdzie się na określonych pozycjach. Pozycjonowanie to długi i ciągły proces. Efekty zauważalne są zazwyczaj po miesiącu ale wszystko zależy od konkretnego przypadku.

Co decyduje o pozycjach w google?

Czynników mających wpływ na pozycje strony internetowej w wyszukiwarce jest około 200 i często też ulegają zmianą. Do najważniejszych możemy zaliczyć konkurencje, jakość, ilość linków prowadzących do strony oraz jej budowa. To najważniejsze czynniki, które mają również wpływ na koszty pozycjonowania. Większa konkurencja to więcej pracy, większe nakłady i

Czy warto inwestować w pozycjonowanie?

Oczywiście, że warto! Zwłaszcza jeśli chcemy rozwijać swój biznes. Pamiętajmy jednak o tym, że to inwestycja długoterminowa i nie powinniśmy inwestować ostatnich swoich oszczędności w tą formę reklamy. Warto równeiż pamiętać, że decydowanie się wyłącznie na tą usługę nie przyniesie takiego efektu jak połączenie pozycjonowania z reklamami adwords, czy facebook, które mogą od razu przynieść nowych klientów.

Wady pozycjonowania:

Inwestycja Długoterminowa
Niestety oczekiwanie na efekty trwa w porównaniu z innymi reklamami jak adwords czy facebook.
Nieustanna praca
Nawet nad stroną zajmującą pierwsze pozycję trzeba pracować i dbać aby nie spadły w wynikach.
All4u Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Szczegów 21, 30-694, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy, pod nr KRS 0000529994 Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP): 679-310-35-24.