Przykładowe realizacje stron www

Stając przed projektowaniem strony internetowej bierzemy pod uwagę budżet klienta. Jesteśmy elastyczni i wykonujemy również strony zaprojektowane przez grafików, bądź całość wykonujemy sami. W zależności od budżetu na stronę poświęcamy odpowiednią ilość czasu. Tworzymy funkcjonalności zgodnie z pomysłem klienta. Projektujemy strony tak, aby były przyjazne użytkownikom i wyszukiwarkom. Ważne jest, aby były intuicyjne dla użytkownika.

Oto kilka przykładowych realizacji:

Sklep pokusa

Sklep Pokusa

Wdrożenie i dostosowanie szablonu.

Wdrożyliśmy sklep od podstaw i dostosowaliśmy go do potrzeb klienta oraz reklam Google.

Sklepy tworzymy na wielu systemach. W zależności od klienta staramy dobrać najbardziej odpowiedni system do oczekiwań i potrzeby.

cocayloa

Cocayola

Strona została wykonana przez nasz zespół od podstaw.

Do bardziej skomplikowanych rzeczy jakie musieliśmy wykonać wykonać w przypadku tej strony zaliczamy:

  • kalkulator obliczający koszty pobytu w domu wczasowym w Hiszpanii, w zależności od okresu
  • Kalendarz z systemem rezerwacji, w którym klient może zaznaczać zarezerwowane terminy
przedłużanie włosów

Beauty For You

Naszym zadaniem było odświeżenie strony salonu przedłużania włosów.

Naszym celem było stworzenie eleganckiej, prostej, intuicyjnej strony internetowej z monitoringiem osób zainteresowanych usługą. Przycisk "pokaż telefony”, daje nam informację o źródłach zainteresowanych użytkowników. Wydaje nam się, że cel został osiągnięty.

Szwagier buduje

Szwagier Buduje

Od klienta dostaliśmy wolną rękę. Zaproponowaliśmy więc wygląd, kolorystykę, która już za pierwszym razem przypadła do gustu klientowi.

Jesteśmy zadowoleni z wykonanych prac, zwłaszcza, że nie dysponowaliśmy sporym budżetem. Strona jest prosta i elegancka.

fitshaker

Fitshaker

Strona została przez nas zaprogramowana zgodnie z otrzymanym layout od grafika.

Do niecodziennego zadania przy tym projekcie zaliczamy bidon z możliwością zamiany kolorów w trzech elementach.

Pozwoliło to odwiedzającym stronę na komponowanie swojego bidonu i złożenie zamówienia.

Skup włosów

Polskiewlosy.pl

Polskiewlosy.pl to strona mająca na celu przedstawienie informacji użytkownikowi chcącemu sprzedać włosy. Firma prowadzi skup włosów w różnych rejonach Polski.

Klienowi zależało, aby strona była prosta z jasną informacją dla używkownika. Przy jej projektowania zależało nam również na monitorowaniu zachowania użytkowników. Strona więc zbiera dane, które pozwalają nam odpowiednio ją reklamować i osiągać lepsze wyniki.

Strona polskiewlosy.pl wykonana jest w nowoczesnym stylu. Klikając w przycisk menu, nie jesteśmy przenoszeni do innej podstrony, a odpowiednio skierowani na odpowiedni fragment. W ten sposób strona posiada wiele informacji a właściwie jedną podstronę. Użytkownik sam wybiera czy klikać w menu, czy przewinąć stronę po więcej informacji.

Projekty Domów

Projekty Gotowych Domów

Sklep oparty o skrypt Prestashop. Wdrożyliśmy i w pełni zintegrowaliśmy go z biurem projektowym poprzez synchronizacje pliku XML.

portal nurkowy

Nurkomaniak.pl

Nurkomaniak.pl to nasza wspólna praca z Robertem Gonek wykonana kilka lat temu.

Portal powstał z myślą o nurkach i miał za zadanie ułatwienie im komunikacji między sobą. Umawianie na spotkania, wspólne wyjazdy, wmontowana mapa miejsc nurkowych, forum, czy ocena sprzętu nurkowego. To wszystko znajduje się na tej stronie.

kursy nurkowania

kursynurkowania.info.pl

Jest to kolejna strona stworzona od podstaw.

Stworzyliśmy stronę oferującą kursy nurkowania w Krakowie. Odeszliśmy trochę od profesjonalnie wyglądających stron i udało nam się stworzyć coś rysunkowego nawiązującego do tematyki nurkowej.

All4u mieszkania

All4u Nieruchomości

Tworząc portal ogłoszeniowy od podstaw nie spodziewaliśmy się, że zajmie to tyle pracy i czasu, ale udało się. Zależało nam, aby stworzyć stronę, na której wyszukiwanie ogłoszeń będzie proste, a strona nie będzie zaśmiecana reklamami. Zaawansowane rysowanie po mapach, zapisywanie obszarów wyszukiwania, to tylko nieliczne z funkcji portalu.

serwis Juners Kraków

Serwis Junkers Kraków

Tania, prosta i szybka do realizacji strona z ofertą autoryzowanego serwisu Junkersa w Krakowie. Nie zawiera ona żadnych skomplikowanych elementów. Taka strona może się sprawdzić jako landing page lub gdy klienci szybko poszukują konkretnej usługi.

Awatax

Awatax do biuro księgowe w Warszawie.

Strona miała być wizytówką firmy oraz zachęcać klientów do szybkiego kontaktu, przez co już na samej stronie główniej stworzyliśmy formularz kontaktowy. Strona została oparta o znany CMS, dzięki czemu właściciel strony może prosto i szybko zmieniać treści na stronie bez potrzeby znajmości html.

Kraków - cyklinowanie parkietu

Fudalej

Fudalej to firma zajmująca się cyklinowanie i układaniem parkietu w Krakowie.

W tym przypadku strona służy jako wizytówka firmy i powinna przedstawiać użytkownikom poprzednie realizacje, przez co zwiększa profesjonalizm firmy.

bidon

Bidon.pl

Bidon.pl to strona przedstawiająca bidony plastikowe oraz metalowe.

Klienci mają możliwość złożenia zamówienia na stronie poprzez formularz. Strona oparta jest o znany CMS, dzięki czemu zmiany treści odbywają się w prosty sposób.

Naprawa turbosprężarek

Diesel Klinika

W przypadku strony Diesel Klinika nasze zadanie polegało na odświerzeniu wyglądu strony i przedstawieniu informacji w sposób czytelniejszy. Oczywiście dodanie formularza kontaktowego, czy zaznaczonej lokalizacji na mapie to podstawa.

Strona Diesel Klinika nie wymagała od nas tworzenia dodatkowych funkcjonalności. Ma ona być czytelna i intuicyjna, aby użytkownicy mogli swobodnie się po niej poruszać.

Naprawa piecyków w Krakowie

Żur Gaz

Żur Gaz to strona serwisu piecyków gazowych. Firma oferuje sprzedaż i serwis: Junkers, Termet, Vaillant oraz wielu innych producentów.

Strona jest wizytówką firmy i nie posiada skomplikowanych funkcji. Docelowo czekamy aby rozbudować ją o porady oraz przykłady z napraw, tak aby strona zaczęła żyć i pozyskiwać klientów również z innych źródeł.

All4u Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Szczegów 21, 30-694, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy, pod nr KRS 0000529994 Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP): 679-310-35-24.