Reklama facebook

Reklama facebook jest często niedoceniana. Niejednokrotnie spotykamy klientów, którzy nie wierzą w jej efekt. My wierzymy!

Reklama facebook daje inne możliwości niż adwords. Jest ona skierowana do grup odbiorców ze względu na wiek, płeć czy zainteresowania. Pozwala to precyzyjnie docierać do grup osób, które potencjalnie będą zainteresowani usługą.

Reklamy na facebooku wyświetlane są w formie baneru reklamowego.

Reklamy wyświetlane są na tablicy ogłoszeń, czyli dokładnie tam, gdzie nasi znajomi umieszczają posty, tak więc ominięcie wyświetlanej reklamy wzrokowo jest niemożliwe. Każdy baner przechodzi weryfikacje, a tekst na nim umieszczony nie może zajmować więcej niż 20% baneru.

Warto też podkreślić, że w reklamach facebook możemy wykorzystywać remarketing, tak jak w przypadku reklam adwords, czyli wyświetlać reklamy osobą, które odwiedziły już naszą stronę lub produkt

pozycjonowanie stron

Zajmiemy się twoją kampanią

Powierz nam swoje kampanie, a wykorzystamy w pełni ich potencjał. Zajmiemy się twoją reklamą a ty będziesz mógł poświęcić swój czas na rozwój firmy i sprzedaż towarów czy usług.

Napisz do nas, a wspólnie ustalimy czego potrzebujesz, aby twoja reklama była jak najbardziej efektywna!

Formularz

Zalety reklma facebook:

Docieranie do konkretnych grup odbiorców
Reklama dociera do osób o konkretnym wieku, płci czy zainteresowaniach.
Remarketing
Możemy kierować reklamy do osób, które odwiedziły już twoją stronę.
Tańsze od adwords
Koszt za odwiedzenie naszej strony są znacznie niższy niż w adwords.
Zwiększenie ruchu na stronie
Reklama na facebook znacząco zwiększa ruch na stronie.

Jakie są koszty prowadzenia kampanii facebook?

Koszty prowadzenia kampanii są takie jakie sami sobie wyznaczymy. W przypadku reklam na facebooku mamy możliwość ustalania budżetu jaki ma zostać wykorzystany na reklamy w ciągu miesiąca.

Ile pobieramy za porwadzenie kampanii?

Koszty naszej obsługi reklamy na facebooku wynoszą od 10-15% netto wydatków na nią przeznaczonych. Jeśli na reklamę wydają Państwo powyżej 2 tys. zł miesięcznie wtedy nasza prowizja wynosi 10%. Jeśli jest to mniej 15%.

Wady reklamy na facebook:

Może się nie sprawdzić w niektórych branżach
Poza remarketingiem w niektórych branżach może nie mieć sensu.
All4u Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Szczegów 21, 30-694, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy, pod nr KRS 0000529994 Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP): 679-310-35-24.