Tworzenie stron www

Strona internetowa jest wizytówką firmy i odgrywa olbrzymią rolę w marketingu internetowym.

Większość firm posiada już swoje strony internetowe i uważają, że temat mają z głowy. Oczywiście może tak być, ale warto zastanowić się, kiedy nasza strona powstała, czy użytkownicy ją lubią, czy im się podoba, a może ma duży współczynnik odrzuceń?

Zajmując się marketingiem doskonale wiemy, że warto, co jakiś czas zaglądać na własną stronę i zastanowić się, czy nie wypadałoby czegoś zmienić, ułatwić użytkownikom poruszanie się po niej, może przerobić treści na niej, aby zwiększyć współczynnik konwersji celu, może dodać nowe podstrony, aktualności, czy po prostu zmienić jej wygląd i dopasować ją do współczesnych czasów.

Przykładowo sama wielkość przycisku, czy jego kolor już może mieć wpływ na ilość jego kliknięć, co może przyczynić się na wzrost wysyłanych formularzy, czy dokonanych zakupów.

Zajmujemy się tworzeniem stron dostosowanych do urządzeń mobilnych, opartych na znanych cms-ach jak wordpress, dzięki któremu klient bez jakiejkolwiek znajomości języków programowania jest w stanie zmienić, czy dodać na niej treści. Jeśli strona ma być statyczna programujemy ją indywidualnie tak, aby była lekka, dobrze zoptymalizowana pod kątem google i szybko się ładowała.

Klienci, którzy stale z nami współpracują np. pozycjonują stronę w pakiecie mają jej obsługę, dodawanie aktualności czy delikatne zmiany.

Zobacz realizacje

Formularz

Zalety dobrej strony:

Zwiększa konwersje celu
Wysokie pozycje znacząco zwiększają ilość odwiedzających stronę i jednocześnie potencjalnych klietnów
Dostosowana do urządzeń mobilnych
Zwiększenie ruchu na frazy związane z działalnością gwarantuje wzrost sprzedaży!
Szybko się ładuje
Gdy osiągniemy wysokie pozycje pozycjonowanie jest tańsze od innych reklam jak adwords czy facebook.
Zwiększa prestiż firmy
Pozycje wyżesze od konkurencji zwiększają prestiż i rozpoznawalność twojej firmy!

Na co warto zwrócić uwagę, przy tworzeniu strony?

Poza oczywiście wyglądem istotne jest również, aby strona była responsywna, czyli dopasowana do urządzeń mobilnych takich jak telefony czy tablety. Samo google zauważyło duży potencjał w urządzeniach mobilnych i strony do nich dopasowane zajmują wyższe pozycje. Kolejnym ważnym elementem jest optymalizacja strony. Strona niezoptymalizowana będzie dłużej się ładować, a użytkownicy internetu nie lubią czekać.

Czy warto zwrócić szczególną uwagę na tekst na stronie?

Przez część osób może być to lekceważone. Najczęściej są to osoby, dla których liczy się wyłącznie wygląd. Zdarzają się sytuacje, gdzie strona główna nie zawiera tekstu a wyłącznie grafikę. Jest to duży błąd. Klient wchodząc na stronę powinien otrzymać informację, czym zajmuje się firma i czy znalazł to, czego szukał. Kolejnym ważnym elementem jest robot google, który przy weryfikacji stron w takim wypadku nie natrafi na opis, słowa kluczowe, przez co umieści naszą stronę niżej w rankingu.

Wady doberej strony internetowej:

Brak
All4u Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Szczegów 21, 30-694, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy, pod nr KRS 0000529994 Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP): 679-310-35-24.